שיר במתנה

 
קליפ בת מצווה
קליפ עם שיר בת מצווה

קליפ בת מצווה

הפקת שיר עם קליפ לבת מצווה יכולה להיות חוויה מדהימה, גם אם כלת הבת מצווה

מבצעת בעצמה את השיר, וגם אם מפתיעים אותה בקליפ מיוחד.

צפו בקליפ בת מצווה לדוגמא, שמבוצע ע"י משפחת כלת הבת מצווה, כהפתעה...

בקליפ ניתן לשלב גם ריקודים, צילומי אולפן וחוץ, תמונות ועוד.


בת מצווה הינו האירוע החשוב ביותר בחייה של כל ילדה ההופכת נערה בגיל 12 והפקת קליפ הפכה לחובה בקרב נערות רבות כחלק משלל אירועי בת המצווה.
למעשה קליפ בת מצווה מתחלק כיום למספר ואריאציות אפשריות והכל על מנת שיהיה קליפ משמח שיוקרן ביום האירוע בפני כל האורחים שבו, וכמובן שיישאר כמזכרת לאותו יום מיוחד למשך שנים רבות לעתיד.

רעיונות לבת מצווה עם כלת השמחה

הקליפ הפופולארי הוא של צילומי כלת השמחה, נערת בת המצווה, שרה שיר שהיא אוהבת והצילומים נערכים הן באולפן ההקלטות והן מחוץ לאולפן במתכונת של קליפ בסגנון MTV עם אפקטים מיוחדים, מעברונים מקטע לקטע ואתרי צילום שונים. בקליפ ניתן לשלב גם חברות וחברים של החוגגת. את ההפקה ניתן ללוות במאפרת צמודה ואף להוסיף לצוות סטייליסטית ומעצב שיער צמוד.

קליפ בת מצווה של החברות

דרך נוספת לקליפ מקורי הוא צילום של החברות ו\או קרובות משפחה של החוגגת שרות עבורה שיר שהיא אוהבת (והן בטח יודעות איזה) ואף מוסיפות מסר אישי או קטעים משעשעים לקליפ. מדובר לרוב בהפקת קליפ מפתיע עבור החוגגת והוא חלק מההפתעות שלה ליום האירוע.

קליפ עם המשפחה

האפשרות האחת היא קליפ מפתיע כמו זה של החברות אך בהשתתפות בני המשפחה הקרובים או הפקת קליפ עם בני משפחה בלבד, קרובים ופחות קרובים. הצילומים לרוב ייערכו באולפן וילוו באפקטים וקטעים משעשעים והשיר שייבחר יהיה שיר אהוב עבור החוגגת או שיר משעשע כלשהו להעלאת מצב הרוח באירוע.
 


לא מצליחים לראות את הקליפ? לחצו על קישור זה וצפו בקליפ:

http://www.youtube.com/watch?v=gXZWEcaufec

לחצו כאן לסרטון הדגמה- קטעים מקליפים שונים למבחר אירועים. 

לחצו כאן למעבר למצעד הקליפים. להזמנות חייגו עכשיו:7447571- 03

אולפן הקלטות קליפ נולד - קל להגיע , חנייה חופשית  ראה מפה.  להוספה למועדפים   לחץ כאן.     להזמנות חייגו עכשיו: 7447571- 03
קליפ יום הולדתקליפ חתונהקליפ בר מצווהקליפ בת מצווההקלטת שיראולפן הקלטותפלייבק נולדברכת כלהסרטון הדגמה שיר בהפתעה
LiveZilla Live Chat Software