שתף אותנו עם:

הקלטת שיר במתנה

מחפשים מתנה מקורית לאהוביכם? רוצים להפתיע אותם במשהו שישאיר אותם המומים ומאושרים? זה הזמן לבצע עבורם הקלטת שיר במתנה –  מתאים לכל אירוע משפחתי או אירוע שמח. בין אם מדובר ביום הולדת, בר או בת מצווה, הצעת נישואין, או סתם הפתעה רומנטית – אנחנו בסטודיו קליפ נולד נפיק למענכם את השיר המושלם!

תהליך הקלטת שיר במתנה

היכולת לשיר היא חלומם של אנשים רבים, כולל כאלו שלא נולדו עם הכישורים המתאימים לכך. אך כיום, קיימים אולפנים מקצועיים רבים המחזיקים בטכנולוגיות ואנשי מקצוע המומחים בפיתוח קול שתפקידם לעזור ללקוחות להגשים את חלומם, ולבצע הקלטת שיר במתנה. גם אם לא מדובר בסינגל למצעד הפזמונים, אלא שיר במתנה לכבוד אירוע חשוב או כהפתעה לאדם אהוב. אז איך זה בעצם מתבצע?

  • פגישת היכרות ובחירת השיר – על בעל המקצוע להכיר את הלקוח, את נסיונו בתחום השירה והיכולת שלו. כמו כן לאחר שנבחר השיר המתאים, יוכל המומחה להגדיר את תקופת הפרויקט.
  • הכנה מוקדמת – לפני שניגשים להקלטה עצמה, על הלקוח להתאמן על השיר שלו. נכון, אולפנים מחזיקים טכנולוגיות רבות המאפשרות לכל אחד להפוך לזמר, אך אם הלקוח לא מכיר את השיר שלו, גם הטכנולוגיה החדישה ביותר לא תוכל לעזור.
  • הקלטה – הקלטת השיר חייבת להתבצע באולפן המיועד לכך; המאובזר בבידוד אקוסטי ברמה גבוהה ובמכשור מתקדם.
  • עריכה – לאחר ההקלטה, אנשי המקצוע יערכו את השיר במידת הצורך, וישגרו אותו ללקוח.

מגלים את הקול הפנימי שלכם

כן, אנחנו יודעים שלא כולם נולדו זמרים. אבל אין לכם ממה לחשוש, אנו באולפן קליפ נולד יצרנו את כל התנאים במטרה להוציא מכל אחד, את הזמר שבו. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, הדרכה מקצועית מאיתנו ומעט אימון נביא לתוצאה מדהימה שתפתיע אפילו אתכם.

 

שיר במתנה ליום הולדת באולפני קליפ נולד  

טכנאיי הקול של אולפני הקלטה שלנו – קליפ נולד הם בעלי ניסיון גדול בהקלטות שירים ולכן כל הקלטת שיר במתנה אצלנו נעשית בצורה מקצועית וצלולה. התוצאה תהיה כמובן איכותית מאד וללא רעשי רקע. בסיומו של התהליך הקלטת השיר, לאחר שהטכנאי סיים לערות את ה"מיקס", תקבלו שיר מוכן להשמעה, באירוע שלכם ובכל מקום שתשמיעו אותו. אבל בואו נחזור רגע אחורה- לכתיבת השיר. קודם כל, אנו ממליצים להיעזר בתמלילן המנוסה מאד שלנו כדי שיכתוב עבורכם את השיר. התמלילן של קליפ נולד, הוא גם מוזיקאי מנוסה ויודע להתאים בדיוק רב, את המילים הרצויות למבנה השיר שבחרתם (גם בבחירה נעזור לכם). התמלילן לעולם לא מתחיל לכתוב לפני שהוא מקבל ממכם את כל המידע הנחוץ לו לגבי המאפיינים של בעל/ת השמחה. התמלילן ימשיך להיות אתכם בקשר טלפוני רצוף בתהליך כתיבת השיר, ובהמשך, הוא גם ישלח אליכם למייל את השיר המוכן.ואז הוא יחכה לאישור הסופי שלכם. אם תבחרו לבצע בעצמכם את הקלטת השיר- אנו ממליצים לכם להתאמן בבית ככל האפשר ואז להגיע במועד שקבעתם לאולפן כדי להקליט את השיר. הקלטת שיר באולפן לוקחת בממוצע בין שעה לשעה וחצי (ללא עריכת המיקס – שיכולה לקחת מספר שעות נוספות). 

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם: